• ساعت : ۲۰:۰۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ 
مهندس دانشی؛
این تفكر مسموم كه به دنبال حذف دانشگاه صنعت نفت بود را باید برای همیشه از ریشه خشكاند
این موضوع با توجه به پیشینه و ساختار دانشگاه صنعت نفت با یک نگاه بلند و تلاش مضاعف قطعاً امکان‌پذیر است.

در حاشیه دومین روز بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی توافق‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین دانشگاه صنعت نفت و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در غرفه شرکت ملی نفت ایران منعقد شد.

این توافق‌نامه جهت اجرای طرح‌های پژوهشی، کاربردی، توسعه‌ای و آموزشی در صنایع بالادستی و پائین‌دستی مخازن هیدروکربوری توسط آقای دکتر کریم سلحشور رئیس دانشگاه صنعت نفت و آقای مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به امضاء رسید.

آقای مهندس دانشی پس از امضاء توافق‌نامه فرمودند باید تفکر مسمومی که به دنبال حذف دانشگاه صنعت نفت بود را برای همیشه از ریشه خشکاند که این موضوع با یک نگاه بلند و تلاش مضاعف قطعاً امکان‌پذیر است چون این دانشگاه با توجه به پیشینه و ساختارش جهت تربیت نیروی کارآمد نفتی باعث عزت صنعت نفت بوده است. مهندس دانشی آمادگی شرکت ملی نفت مناطق نفتخیز جنوب جهت همکاری با دانشگاه صنعت نفت را اعلام نمودند.

در ادامه آقای دکتر کریم سلحشور ضمن تشکر از حمایت و بیانات مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، فرمودند این دانشگاه با سابقه 83 ساله همواره در ارتقای تربیت نیروهای متخصص صنعت نفت گام بر داشته است.

دکتر سلحشور گفت: دانشگاه صنعت نفت تنها دانشگاه تخصصی صنعت نفت و گاز کشور است که اساس شکل‌گیری آن پرورش نیروی انسانی مجرب و مورد نیاز صنعت نفت بوده است. ایشان در ادامه ضمن اشاره به تاسیس 4 مرکز رشد در دانشگاه فرمودند، در حال حاضر رشته‌هایی که در سایر دانشگاه‌های کشور در حوزه نفت تدریس می‌شوند توسط دانشگاه صنعت نفت طراحی شده است.

نمایشگاه نفت تهران از 23 اردیبهشت ماه آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

news_010224 (1).jpg

news_010224 (2).jpg

news_010224 (3).jpg

news_010224 (4).jpg

منبع خبر
روابط عمومی دانشگاه
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    کلیه حقوق متعلق به دانشگاه صنعت نفت می باشد
    6.0.15.0
    V6.0.15.0