• ساعت : ۰۸:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ 
پیام تبریك سرپرست دانشگاه صنعت نفت به مناسبت آغاز سال تحصیلی
آقای دکتر چهاردولی در این پیام آغاز سال تحصیلی جدید را به جامعه دانشگاهی، اساتید، کارمندان و دانشجویان عزیز تبریک گفتند.

باسمه تعالی

ماه مهر، آغاز بهار دانش و پژوهش و نویدبخش دوره‌ای جدید از فعالیت‌ها و تلاش‌های اعضای محترم هیئت علمی، کارکنان ارجمند و دانشجویان فرهیخته برای ارتقای توانمندی‌ها، و شکوفایی استعدادها است، حرکتی پرشتاب در مسیر پیشرفت‌های علمی و شکوفائی اندیشه تا مطالبه مقام معظم رهبری در شکل‌گیری دانشگاه تراز انقلاب اسلامی و همچنین تمدن نوین اسلامی محقق گردد.

به راستی هیچ مزیت و فضیلتی برتر از دانایی نیست و شور و نشاط دانشجویان مشتاق دانش افروزی است که سرمایه های راستین جامعه به شمار می روند.

از آنجایی که دانشگاه صنعت نفت به عنوان مهم‌ترین مرکز تولید علم و دانش و پژوهش کاربردی در صنعت نفت، وظیفه تربیت نیروی انسانی متخصص جهت صنعت نفت و اقتصاد کشور را به عهده دارد، کوشش نمائیم تا در شکوفا شدن استعدادهای جوانان، دانشجویان در راستای اعتلای دانش و علم اندوزی گام بردارند و توجه به فرصت ها، ما را بر آن سازد تا در عرصه‌های فرهنگی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

 امیداست در طول سال تحصیلی پیش رو، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی‌ها و بهره‌گیری از خلاقیت، نو‌آوری و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیطی پر نشاط و پویا به فعالیت علمی پرداخته و در مسیر ارتقای منزلت دانشجویی، کیان دانشگاه‌ و اعتلای علمی، آموزشی و پژوهشی حرکت کنند و حضور حقیقی و تأثیر گذار خود را در عرصه‌های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند.

 اینجانب ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و آغاز دلنشین بهار علم و دانش را به جامعه دانشگاهی، اساتید، کارمندان و دانشجویان عزیز صمیمانه تبریک عرض نموده و برای تلاش‌گران این عرصه آرزوی توفیق و سعادت را دارم.

با آرزوی سربلندی برای تمامی عزیزان

محمد چهاردولی

سرپرست دانشگاه صنعت نفت

منبع خبر
روابط عمومی دانشگاه
امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    کلیه حقوق متعلق به دانشگاه صنعت نفت می باشد
    6.1.8.0
    V6.1.8.0